Zwroty

Każdy Klient, który dokonał zakupu w sklepie Pathron ma możliwość zwrotu produktu w okresie 14 dni od dnia odbioru przesyłki bez podawania przyczyny. Koszt zwrotu zamówienia ponosi kupujący.

Dostępne są dwa sposoby zwrócenia towaru:

 1. Odesłanie zamówienia
 2. Zwrot towaru w sklepie firmowym Pathron.

Jak odesłać towar:

 • Wypełnić formularz zwrotu. Dokument zwrotu jest dostępny do pobrania tutaj. Jeśli nie masz drukarki, prosimy o ręczne wypisanie dokumentu drukowanymi literami podając wszystkie niezbędne dane dostępne na wzorze formularza.
 • Do paczki dołącz paragon/fakturę zakupu lub inny dokument potwierdzający, że produkt został zakupiony w naszym sklepie.
 • Nadaj paczkę z formularzem oraz dowodem zakupu na adres:

  Pyc-Sport
  ul. Niciarniana 49C
  92-320 Łódź.

Zwrot pieniędzy (koszt zwracanych produktów + koszt dostawy do Klienta) zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem. W przypadku zwrotu części zamówienia koszty dostawy nie są zwracane.

Zwrot pieniędzy nastąpi poprzez wybraną przez Klienta przy składaniu zamówienia formę płatności. Jeżeli płatność była dokonana przelewem bankowym tradycyjnym prosimy na formularzu odstąpienia od umowy wpisać numer konta lub adres mailowy konta Paypal, na który mamy dokonać zwrotu należności.

Wymiany

W przypadku chęci wymiany zakupionego produktu na inny, konieczne będzie jego zwrócenie zgodnie z procedurą zwrotu towaru, a następnie złożenie nowego zamówienia na wybrany produkt wraz z dokonaniem nowej płatności do zamówienia.

Zwracając lub wymieniając produkt akceptujesz naszą Politykę Prywatności.